TOTEK

Türk Ortopedi ve Travmatoloji Eğitim Konseyi

Değerli Meslektaşlarımız,

TOTEK’in (Türk Ortopedi ve Travmatoloji Eğitim Konseyi) en önemli görevi Türkiye’de Ortopedi ve Travmatoloji eğitiminin standardizasyonunu sağlamaktır. Bu amaçla, çekirdek eğitim müfredatında yer alan konu başlıkları temel alınarak uzaktan eğitimin çevrimdışı sağlanacağı AEGS (Asistan Eğitimi Gelişim Seminerleri) platformu yoğun bir hazırlık sürecinden sonra hayata geçirilmiştir. 

Toplam 12 modül ve 153 konudan oluşan AEGS sistemine, TOTBİD aday üyeleri ve aidat borcu bulunmayan asil üyeleri http://www.totbid.org.tr/totbid/aegs bağlantısından giriş yaparak erişim sağlayabileceklerdir. AEGS içerisinde yer alan tüm eğitim videoları, Türk Tabipleri Birliği tarafından kredilendirilmiştir. Tüm modülleri bitiren meslektaşlarımıza TOTBİD - TOTEK tarafından “AEGS Başarı Belgesi” verilecektir. 

Asistan ve uzmanlık eğitimi alanında böyle bir projeyi gerçekleştirmiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Büyük emek harcanarak gerçekleştirilen bu projede yer alan ve desteklerini esirgemeyen tüm eğitici hocalarımız ile yönetim kurullarımıza teşekkür ederiz.

AEGS platformunu beğeni ve ilgilerinize sunar, başarılar dileriz. 

TOTBİD ve TOTEK Yönetim Kurulları

Erişimi için tıklayınız.

AEGS tanıtım videosu için tıklayınız.

© Tüm hakları Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği’ne aittir.
Loading...

İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...