TOTEK

Türk Ortopedi ve Travmatoloji Eğitim Konseyi

“OMURGA KIRIKLARINDA TEDAVİ SEÇENEKLERİ”

Değerli Meslektaşlarımız,

Her hafta Salı akşamı farklı bir konu başlığı ile düzenlenen “TOTBİD – TOTEK Eğitim Seminerleri” nin yirmidördüncüsü “Omurga Kırıklarında Tedavi Seçenkleri” 06 Temmuz 2021 tarihinde saat 20:00’de Dr. Recep Dinçer tarafından anlatılacaktır.

Detay
“DİZ EKLEMİ MUAYENESİ”

Değerli Meslektaşlarımız,

Her hafta Salı akşamı farklı bir konu başlığı ile düzenlenen “TOTBİD – TOTEK Eğitim Seminerleri” nin yirmiüçüncüsü “Diz Eklemi Muayenesi” 29 Haziran 2021 tarihinde saat 20:00’de Dr. Cem Nuri Aktekin tarafından anlatılacaktır.

Detay
“TİBİA PLATO KIRIKLARI"

Değerli Meslektaşlarımız,

Her hafta Salı akşamı farklı bir konu başlığı ile düzenlenen “TOTBİD – TOTEK Eğitim Seminerleri” nin yirmiikincisi “Tibia Plato Kırıkları” 22 Haziran 2021 tarihinde saat 20:00’de Dr. Yunus Demirtaş tarafından anlatılacaktır.

Detay
“Selim Yumuşak Doku Tümörleri"

Değerli Meslektaşlarımız,

Her hafta Salı akşamı farklı bir konu başlığı ile düzenlenen “TOTBİD – TOTEK Eğitim Seminerleri” nin yirmibirincisi “Selim Yumuşak Doku Tümörleri” 15 Haziran 2021 tarihinde saat 20:00’de Dr. Merter Yalçınkaya tarafından anlatılacaktır.

Detay
“PROKSİMAL HUMERUS KIRIK CERRAHİSİNDE PÜF NOKTALAR”

Değerli Meslektaşlarımız,

Her hafta Salı akşamı farklı bir konu başlığı ile düzenlenen “TOTBİD – TOTEK Eğitim Seminerleri” nin yirmincisi “Proksimal Humerus Kırık Cerrahisinde Püf Noktalar” 08 Haziran 2021 tarihinde saat 20:00’de Dr. Taner Bekmezci tarafından anlatılacaktır.

Detay
© Tüm hakları Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği’ne aittir.
Loading...

İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...